Znana jest data premiery gry Surfingers na platformie Nintendo Switch - gra zadebiutuje 7 lutego 2019!

FE otrzymała wyłączną licencję do dystrybucji gry Dandy & Randy (Asteristic Game Studio z Brazylii) na platformie Nintendo Switch, a także na Xbox One, PS4, Steam, iOS i Android. Przewidywany termin premiery to trzeci kwartał 2019.

  FE zostało koproducentem i wyłącznym wydawcą gry Tiara (Makee) na następujących platformach: Nintendo Switch, PC, Xbox One, Playstation 4,PS Vita, Nintendo 3DS, iOS i Android.   Planowany termin premiery to drugi kwartał 2019. Gra w pierwszej kolejności zadebiutuj za PC i Nintendo Switch. Tiara to klasyczna gra z Action-RPG. Gra...

UF GAMES otrzymała licencje do wydania gry Phantom Doctrine (CreativeForge Games S. A.) na konsoli Nintendo Switch! Planowany termin premiery gry Phantom Doctrine na konsoli Nintendo Switch to 1/2 kwartał 2019. Gra zostanie przeportowana i wydana na Nintendo Switch przy współpracy z Forever Entertainment S. A.

W dniach 26-30 października 2018 na targach Paris Game Week w Paryżu, będzie prezentowana na dedykowanym stoisku wersja demonstracyjna Gry Fear Effect Reinvented! Przez pierwszy dzień PGW gra będzie testowana przez przedstawicieli prasy z całego świata. Fear Effect Reinvented to odświeżona wersja Fear Effect 1. Oryginalna wersja gry miała swoją premierę w roku...

FE zostało wyłącznym dystrybutorem gry Surfingers na konsoli Nintendo Switch! Przewidywany termin premiery gry to pierwszy kwartał 2019 roku.

Polityka Cookies Polityka Prywatności
tworzenie stron www Millenium Studio