Forever Entertainment będzie wydawcą gry Green Hell (Creepy Jar S. A.) na konsoli Nintendo Switch. Przewidywany termin premiery to czwarty kwartał 2019.

Znana jest data premiery gry Surfingers na platformie Nintendo Switch - gra zadebiutuje 7 lutego 2019!

FE otrzymała wyłączną licencję do dystrybucji gry Dandy & Randy (Asteristic Game Studio z Brazylii) na platformie Nintendo Switch, a także na Xbox One, PS4, Steam, iOS i Android. Przewidywany termin premiery to trzeci kwartał 2019.

  FE zostało koproducentem i wyłącznym wydawcą gry Tiara (Makee) na następujących platformach: Nintendo Switch, PC, Xbox One, Playstation 4,PS Vita, Nintendo 3DS, iOS i Android.   Planowany termin premiery to drugi kwartał 2019. Gra w pierwszej kolejności zadebiutuj za PC i Nintendo Switch. Tiara to klasyczna gra z Action-RPG. Gra...

UF GAMES otrzymała licencje do wydania gry Phantom Doctrine (CreativeForge Games S. A.) na konsoli Nintendo Switch! Planowany termin premiery gry Phantom Doctrine na konsoli Nintendo Switch to 1/2 kwartał 2019. Gra zostanie przeportowana i wydana na Nintendo Switch przy współpracy z Forever Entertainment S. A.

W dniach 26-30 października 2018 na targach Paris Game Week w Paryżu, będzie prezentowana na dedykowanym stoisku wersja demonstracyjna Gry Fear Effect Reinvented! Przez pierwszy dzień PGW gra będzie testowana przez przedstawicieli prasy z całego świata. Fear Effect Reinvented to odświeżona wersja Fear Effect 1. Oryginalna wersja gry miała swoją premierę w roku...

Polityka Cookies Polityka Prywatności
tworzenie stron www Millenium Studio