Nowości

FE wydawcą Tiny Hands Adventure na Nintendo Switch

FE otrzymała wyłączną licencję do dystrybucji gry Tiny Hands Adventure na platformie Nintendo Switch! Gra Tiny Hands Adventure jest już dostępna na Nintendo Switch w EU/US i w najbliższym czasie zostanie przeniesiona na konto FE.

zobacz

FE wydawcą Glaive: Brick Breaker na Nintendo Switch!

FE otrzymała wyłączną licencję do dystrybucji gry Glaive: Brick Breaker na platformie Nintendo Switch! Gra Glaive: Brick Breaker jest już dostępna na Nintendo Switch w EU/US i w najbliższym czasie zostanie przeniesiona na konto FE.

zobacz

Premiera Diggerman na Nintendo Switch

Znana jest data premiery gry Diggerman na platformie Nintendo Switch! Gra zadebiutuje 24 grudnia 2018 w USA, Kanadzie, Meksyku, Europie, Australii i Nowej Zelandii.

zobacz

Premiera Grab Lab na Nintendo Switch

Znana jest data premiery gry Grab Lab na platformie Nintendo Switch! Gra zadebiutuje 10 stycznia 2019 w USA, Kanadzie, Meksyku, Europie, Australii i Nowej Zelandii.

zobacz

FE wydawcą The Childs Sight

FE otrzymała wyłączną licencję do dystrybucji gry The Childs Sight (Hann Made Studio) na platformie Nintendo Switch, a także PS4, Xbox One, PC, Mac, Linux, iOS i Android! Przewidywany termin premiery to pierwszy kwartał 2019.

zobacz

FE wydawcą Bedtime Blues 2

FE otrzymała wyłączną licencję do dystrybucji gry Bedtime Blues 2 (Hann Made Studio) na platformie Nintendo Switch, a także PS4, Xbox One, PC, Mac, Linux, iOS i Android! Przewidywany termin premiery to drugi kwartał 2019.

zobacz
Polityka Cookies Polityka Prywatności
tworzenie stron www Millenium Studio