Nowości

TA Publishing!

W dniu 5 września nawiązaliśmy współpracę z Makee SARL z Lannion. Przedmiotem współpracy jest utworzenie przez Makee i FE spółki TA Publishing. Zadaniem TA będzie pozyskiwanie  gier z rynku francuskiego do wydania przez FE!

zobacz

Bad Dream: Coma na Nintendo Switch!

Popularna gra ze Steam, Bad Dream: Coma, zostanie przeniesiona na konsolę Nintendo Switch przez UF Games S.A. wraz z Forever Entertainment S.A.! Planowany termin premiery gry na konsoli Nintendo Switch to czwarty kwartał 2018.

zobacz

Data premiery The Mahjong Huntress na Nintendo Switch

Znamy już datę premiery The Mahjong Huntress na Nintendo Switch! Gra zadebiutuje na konsoli już 13 września, a premierę poprzedzi przedsprzedaż w USA, która rozpocznie się już 6 września. Gra The Mahjong Huntress jest 20 grą wydana przez Forver Entertainment na konsoli Nintendo Switch!

zobacz

Prodigy Tactics wychodzi z Wczesnego Dostępu!

Znamy juz datę premiery gry Prodigy Tactics w wersji PC - 28 września 2018!  Gra przejdzie z tzw. wczesnego dostępu "Steam Early Access" na pełną wersję, przy czym zastrzegamy sobie możliwość zmiany daty premiery gry.

zobacz

Zakończenie certyfikacji The Mahjong Huntress na Nintendo Switch

Został zakończony proces certyfikacji gry The Mahjong Huntress na Nintendo Switch! Premiera The Mahjong Huntress na konsoli odbędzie się w ciągu najbliższego miesiąca. Ostateczny termin premiery zostanie podany po jego potwierdzeniu przez Nintendo. Przed wydaniem na Nintendo Switch gra The Mahjong Huntress została gruntownie odświeżona i wzbogacona o nowe funkcje. W ten...

zobacz

Współpraca przy promocji i wydawaniu Prodigy Tactics

Informujemy o zawarciu umowy wydawniczej ze Spółką Ultimate Games S.A. i Spółką PlayWay S.A. Dzięki powyższej umowie wszystkie wyżej wymienione Spółki podejmą współpracę w zakresie sprzedaży i promocji pełnego wydania Prodigy Tactics na platformie Steam. Pełne wydanie Prodigy Tactics będzie miało miejsce w momencie zakończenia...

zobacz
Polityka Cookies Polityka Prywatności
tworzenie stron www Millenium Studio