Nowości

Data premiery Zombillie na Nintendo Switch

Znana jest data premiery gry Zombillie na platformie Nintendo Switch! Gra zadebiutuje już 29 marca 2018, ponadto będzie dostępna w przedsprzedaży od 22 marca 2018.  

zobacz

Certyfikacja Zombillie na Nintendo Switch

Gra Zombillie przeszła pomyślnie certyfikację Nintendo na platformę Nintendo Switch! Premiera gry odbędzie się w ciągu najbliższego miesiąca.      

zobacz

Data premiery NO THING na Nintendo Switch

Znamy datę premiery NO THING na Nintendo Switch. Gra zadebiutuje na konsoli już 22 marca 2018! Ponadto, od 15 marca będzie można skorzystać z przedsprzedaży na Nintendo eShop.  

zobacz

Data premiery Sparkle 3 Genesis na Nintendo Switch

Znamy datę premiery Sparkle 3 Genesis na Nintendo Switch. Gra zadebiutuje na konsoli już 15 marca 2018! Ponadto, od 8 marca będzie można skorzystać z przedsprzedaży na Nintendo eShop.  

zobacz

Sparkle 3 Genesis niedługo na Nintendo Switch

Został zakończony proces certyfikacji gry Sparkle 3 Genesis na Nintendo Switch! Premiera Sparkle 3 Genesis na Nintendo Switch odbędzie się w ciągu najbliższego miesiąca.  

zobacz

Goetia na kolejnych platformach

20 lutego 2017 Forever Entertainment podpisał umowę licencyjną z Sushee!. Na mocy tej umowy FE otrzymała wyłączną licencję do dystrybucji gry Goetia na platformach: Xbox One, PS4, PSVita, Nintendo 3DS, Apple Mac App Store, Apple App Store, Google Play.  

zobacz
Polityka Cookies Polityka Prywatności
tworzenie stron www Millenium Studio