Nowości

FE wydawcą Grab Lab na Nintendo Switch

Nawiązaliśmy współpracę z Digital Melody, dzięki której FE wyda grę Grab Lab na Nintendo Switch! Premiera na konsoli planowana jest na drugą połowę 2018 roku.

zobacz

FE wydawcą Diggerman na Nintendo Switch

Nawiązaliśmy współpracę z Digital Melody, dzięki której FE wyda grę Diggerman na Nintendo Switch! Premiera na konsoli planowana jest na drugą połowę 2018 roku.

zobacz

MegaPixel Studio S.A.!

W dniu 16 lipca, nawiązaliśmy współpracę z Arturem Grzegorczynem, owocem czego powstała nowa spółka, która skupiać będzie się na portowaniu oraz wydawaniu nowych gier na platformie Nintendo Switch, Xbox One oraz PlayStation 4 - MegaPixel Studio S.A.!

zobacz

Data premiery NoReload Heroes na Nintendo Switch!

Znana jest data premiery gry NoReload Heroes na platformie Nintendo Switch! Gra zadebiutuje 19 lipca 2018 w USA, Kanadzie i Meksyku, a  już26 lipca w Europie, Australii i Nowej Zelandii.  

zobacz

Data premiery Star Story: The Horizon Escape na platformie Nintendo Switch.

Informujemy, iż znana jest data premiery gry Star Story: The Horizon Escape na platformie Nintendo Switch. Gra zadebiutuje 12 lipca 2018 w USA, Kanadzie i Meksyku, a 19 lipca w Europie, Australii i Nowej Zelandii. Cena gry to 9.99 Euro/9.99 USD. Przedsprzedaż gry w USA, Kanadzie i Meksyku rozpocznie się 5 lipca 2018, a w Europie, Australii i Nowej Zelandii 12...

zobacz

Utworzenie spółki UF GAMES S.A. we współpracy z Ultimate Games S.A.

Forever Entertainment, we współpracy z Ultimate Games S.A., utowrzyło nową spółkę, która główny nacisk kładzie na portowanie gier na konsole: Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One, oraz ich wydawnictwo. Platforma docelową dla portowanych gier ma być Nintendo Switch. Pierwszą grą, którą spółka planuje wydać, jest gra...

zobacz
Polityka Cookies Polityka Prywatności
tworzenie stron www Millenium Studio