Nowości

Data premiery Timberman VS na Nintendo Switch

Znana jest data premiery gry Timberman VS na platformie Nintendo Switch! Gra zadebiutuje 3 maja 2018 w Europie, Australii, Nowej Zelandii, USA, Kanadzie i Meksyku. Ponadto tylko w Północnej Ameryce 26 kwietnia 2018 ruszy przedsprzedaż gry!  

zobacz

FE wydawcą gry Realpolitiks na Nintendo Switch.

Z ogromną ptzyjemnością informujemy, że została podpisana umowa licencyjną z Jujubee S. A. z Katowic. Na mocy tej umowy FE otrzymała wyłączną licencję do adaptacji i dystrybucji gry Realpolitiks wraz z dodatkiem Realpolitiks: New Power, na platformie Nintendo Switch. Przewidywany termin premiery to trzeci kwartał 2018.

zobacz

Timberman VS niedługo na Nintendo Switch

Został zakończony proces certyfikacji gry Timberman VS na Nintendo Switch. Premiera Timberman VS na Nintendo Switch odbędzie się w ciągu najbliższego miesiąca. Ostateczny termin premiery zostanie podany po jego potwierdzeniu przez Nintendo. Timberman VS to rozbudowana wersja gry Timberman, która została wydana na platformie Steam. Przed wydaniem na Nintendo...

zobacz

Data premiery Goetia na Nintendo Switch

Znana jest już data premiery gry Goetia na platformie Nintendo Switch! Goetia zadebiutuje 26 kwietnia 2018 w Europie, Australii, Nowej Zelandii, USA, Kanadzie i Meksyku. Przedsprzedaż gry rozpocznie się 19 kwietnia 2018.  

zobacz

Goetia niedługo na Nintendo Switch

Został zakończony proces certyfikacji gry Goetia na Nintendo Switch! Premiera Goetii na Nintendo Switch odbędzie się w ciągu najbliższego miesiąca. Ostateczny termin premiery poznamy po jego potwierdzeniu przez Nintendo. Przed wydaniem na Nintendo Switch gra Goetia została gruntownie odświeżona. W ten sposób wersja Goetia na Nintendo Switch będzie...

zobacz

Data premiery Sparkle ZERO na Nintendo Switch

Znana jest już data premiery gry Sparkle ZERO na platformie Nintendo Switch! Gra zadebiutuje 26 kwietnia 2018 w Europie, Australii, Nowej Zelandii, USA, Kanadzie i Meksyku. Przedsprzedaż gry rozpocznie się 19 kwietnia 2018.  

zobacz
Polityka Cookies Polityka Prywatności
tworzenie stron www Millenium Studio