Konferencja FE 2015

Plany produkcyjne i wydawnicze.

  1. 14 stycznia 2016 będzie miała miejsce premiera gry „Sinless” na iOS (Apple App Store), Android (Google Play), OSX (Apple Mac App Store). Gra zadebiutowała 16 grudnia na platformie Steam i została ciepło przyjęta przez graczy.
  2. Również w pierwszym kwartale 2016 zostanie wydany prequel gry Sparkle 2: Evo- Sparkle 0 (tytuł roboczy) podobnie jak jego poprzednik będzie dostępny zarówno na desktopach (PC, Mac, Linux) jak i na urządzeniach mobilnych (iOS, Android). Dokładna data premiery zostanie podana w formie raportu bieżącego.
  3. Kolejne dwa tytuły planowane na pierwszy kwartał, to gry produkcji Digital Melody (twórców Timberman) - Surfingers i Risky Rescue. Tak jak w przypadku Timbermana, FE zajmuje się przygotowaniem i wydaniem wersji na platformie Steam. Dokładne daty premier zostaną podane w formie raportu bieżącego.
  4. Projekt „Dom” ewoluował i został ostatecznie zastąpiony projektem „Hollow” - Sci-Fi survival horror, w którym akcja przedstawiana jest z perspektywy pierwszej osoby. Gra działa w oparciu o najnowocześniejszy silnik graficzny - Unreal Engine - a jej premiera planowana jest na przełomie 2016/2017. W pierwszej kolejności gra zostanie wydana na PC, ale planowana jest również wersja na konsole nowej generacji (PS4 i Xbox One). Pierwszy teaser z „Hollow” można zobaczyć pod adresem: https://youtu.be/qjd08UdCx5w .
  5. Sand is the Soul - to kolejna produkcja MGP Studios, której premiera planowana jest na rok 2016. FE zajmie się wydaniem i dystrybucją gry na PC, MAC, iOS i Android. Dokładna data premiery zostanie podana w formie raportu bieżącego. Pierwszy teaser z „Sand is the Soul” można zobaczyć pod adresem https://youtu.be/hRIG4rPoe1A .

Kierunek rozwoju:

W roku 2015 Spółka położyła duży nacisk na działalność wydawniczą, co zaowocowało między innymi wydaniem Timbermana i Sinless na platformie Steam. Cały czas prowadzone są rozmowy z kolejnymi niezależnymi zespołami deweloperskimi zainteresowanymi współpracą z FE, co już w najbliższym czasie powinno doprowadzić do podpisania kolejnych umów wydawniczych. Jednocześnie FE prowadzi w tej chwili rozmowy z dużym deweloperem z Japonii, który również jest zainteresowany powierzeniem FE swoich gier do dystrybucji na rynkach amerykańskich i europejskich. Wdrożenie nowego elementu działalności do strategii Spółki (pełnienie roli wydawcy) pozwoliło ustabilizować sytuację finansową emitenta oraz umożliwia sfinansowanie znacznie większych produkcji, chociażby takich jak „Hollow”. W 2016 roku Zarząd będzie dalej rozwijał działalność wydawniczą Spółki,  co powinno zagwarantować stabilny wzrost przychodów.

FE w 2016 roku będzie kontynuowało ekspansję na rynku chińskim w ramach Spółki Joint Venture CSHFEHK.     

Screeny do gry Sparkle 0:

 

 

 

 

 

 

 

Screen'y do gry Hollow:

 

 

 

 

Polityka Cookies Polityka Prywatności
tworzenie stron www Millenium Studio