O nas

 

Forever Entertainment zostało założone w 2010 roku i od tego czasu szybko rozwija się w branży gier wideo. Początkowo mały zespół specjalistów zajmował się tworzeniem własnych tytułów. Dzięki dynamicznemu rozwojowi Forever Entertainment stało się rozpoznawalną marką w Polsce, a od stycznia 2011 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie "New Connect".

Kolejnym krokiem w naszej karierze było powiększenie zespołu i przeniesienie do nowoczesnego biura w nadmorskiej miejscowości - Gdyni. Na początku naszej pracy oryginalne gry FE można było znaleźć w Apple App Store i Google Play. Aby zwiększyć naszą bazę graczy, postanowiliśmy rozpocząć współpracę z największymi platformami do sprzedaży gier, takimi jak Steam i GOG, gdzie nasze portfolio regularnie się rozwija.

Fakt, że nasze tytuły stały się łatwo dostępne dla graczy z całego świata, skłonił nas do podjęcia decyzji o wzięciu udziału w międzynarodowych targach gier - można nas znaleźć na takich imprezach jak Gamescom i Tokio Game Show. Międzynarodowa publiczność z Europy, Ameryki i Azji stała się centralnym punktem naszej obecnej i przyszłej pracy.

Debiut na światowej scenie okazał się bardzo udany, a oprócz tworzenia własnych tytułów, nawiązane kontakty pozwoliły nam zostać wydawcą. Zaczęliśmy publikować gry z Polski i zagranicy, a także współpracować z twórcami gier jako koproducenci.

Dzięki naszym działaniom wydawniczym rozszerzyliśmy rynek wydawniczy na cała gamę dostępnych konsol. Nie tylko Playstation 4 i Xbox 360 - ale także niedługo po debiucie na scenie gier, Nintendo Switch stał się dla nas jednym z głównych punktów dystrybucji gier. Jesteśmy zainteresowani przeniesieniem istniejących gier na tę konsolę, a także publikowaniem oryginalnych gier wyłącznie na Nintendo Switch.

Naszym głównym celem jest rozwój jako wydawca i koproducent na międzynarodowej scenie gier, a także poszerzenie grona odbiorców naszych gier, dzięki najbardziej znanym na świecie imprezom growym. Dokładamy wszelkich starań, aby promować naszą pracę i zapewniać najwyższą jakość gier sygnowanych marką Forever Entertainment.

Polityka Cookies Polityka Prywatności
tworzenie stron www Millenium Studio