O nas

 

Jesteśmy producentami i wydawcami gier oraz aplikacji na wszystkie dostępne platformy (iPad, iPod, Nintendo, PS VITA, Android system etc.). Firma została założona w 2010, niemniej jednak warto zauważyć jej bardzo szybki rozwój - mamy już dwie spółki-córki- NCM Entertainment Corp. z siedzibą w Tokio (Japonia) oraz Madman Theory Games S.A. z siedzibą w Gdyni (Polska). Posiadamy również nasze udziały w Pastel Games Sp. z.o.o z siedzibą w Krakowie (Polska). Ponadto od stycznia 2011 r. Forever Entertainment S.A. jest notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Produkty przez nas tworzone są przeznaczone na rynki całego świata, jednak najważniejsze dla firmy są rynki azjatyckie, w szczególności Japonia i Chiny. Jeśli chodzi o projekty tworzone przez naszych specjalistów, pojawiają się w nich postacie z kreskówek popularnych w Polsce i na całym świecie. Jednocześnie koncentrujemy się na planach związanymi z projektami rodzinnymi i starszymi użytkownikami. Poza działalnością produkcyjną firma zajmuje się również dystrybucją. Nasze osiągnięcia w tej dziedzinie obejmują między innymi nabywanie praw do dystrybucji filmu "Ciacho" w krajach azjatyckich.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowników firma osiąga swoje główne cele: wiarygodne i profesjonalne produkty oraz rzetelną obsługę klienta. Dzięki współpracy z wieloma doświadczonymi specjalistami jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających miłośników multimediów.

Polityka Cookies Polityka Prywatności
tworzenie stron www Millenium Studio