O nas

 

Zajmujemy się produkującą gier komputerowych oraz szeroko pojętej multimedialnej rozrywki na wszystkie dostępne obecnie platformy (iPad, iPod, Nintendo, PS VITA, Android system etc.). Funkcjonujemy na rynku od 2010 roku i jesteśmy młodą, lecz niezwykle dynamiczną spółką Od stycznia 2011 roku jesteśmy notowani na rynku NewConnect Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych.
 

Produkty, jakie tworzymy przeznaczone są na rynki całego świata, ale aktualnie największe dla nas znaczenie mają rynki azjatyckie, ze szczególnym uwzględnieniem Japonii oraz Chin. W projektach kreowanych przez naszych specjalistów występują postacie z wielu popularnych w Polsce i na świecie dziecięcych kreskówek. Jednocześnie skupiamy się na planach powiązanych z produkcjami rodzinnymi oraz dla starszych użytkowników.

Zakres tematyczny produkowanych gier obejmuje zróżnicowaną tematykę i techniki wykonania. Realizowane są gry fabularne, zręcznościowe, handlowe, strategiczne czy muzyczno-rytmiczne gdzie dominująca jest komunikacja gracza za pomocą dźwięku. Gry spółki były wielokrotnie pozytywnie recenzowane przez wiodące periodyki branżowe, jak też  np. muzyczne.

Forever Entertainment pełni funkcję dewelopera,  rozpoczynając od stworzenia koncepcji gry,
a skończywszy na jej produkcji. Proces sprzedaży gier realizowany jest poprzez współpracę z właścicielem platformy sprzedażowej, przez który prowadzona jest dystrybucja.

Inną działalnością spółki, jest aktywność jako wydawca gier innych developerów. Forever Entertainmant bardzo dynamicznie rozwija tę część swojej działalności i już może pochwalić się wieloma wydanymi przez siebie tytułami.

Głównymi partnerami spółki są takie sklepy jak: Steam, Apple AppStore, Sony, Google, Microsoft oraz Nintendo.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników osiągamy nasze główne cele: rzetelny i profesjonalny produkt oraz solidną obsługę. Zatrudniamy szybko podnoszący swoje kwalifikacje personel, który dzięki licznym szkoleniom oraz kursom wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynkowym. Dzięki bezpośredniej współpracy z wieloma doświadczonymi specjalistami jesteśmy w stanie w pełni sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających miłośników multimedialnej rozrywki.

 

 

 

tworzenie stron www Millenium Studio